• dot-com204 Kč
  • dot-us170 Kč
  • dot-org279 Kč
  • dot-net250 Kč
  • dot-info157 Kč

Pokročilé rozšířeníTuto aplikaci, šablonu a nebo grafiku můžeme přizpůsobit podle vašich představ!

Procházejte zdrojové kódy a aplikace, které jsou veřejně k prodeji, rádi vám poté pomůžeme vámi zakoupený zdrojový kód upravit dle vašich představ a nebo potřeb a poskytneme prostor pro hosting.

Pokročilé rozšíření o rozšíření Magento rozšíření Magento rozšíření

Pokročilé rozšíření o rozšíření Magento rozšíření Magento rozšíření

hosting image Pokročilé rozšíření o rozšíření Magento rozšíření Magento rozšíření

                


            

     

Zákazníci podporují: -http://softprodigy.com/store/support

Email: -magento@softprodigy.com

Pokročilé rozšíření Magento pro oznámení o nejnovějších prodejích

Zapojení uživatelů a důvěryhodnost se hodí hodně, pokud jde o online nakupování. Lidé věří v nákupy z webových stránek, kde si kupují i ​​jiní a jediný způsob, jak umožnit návštěvníkům online informace o prodeji, který se uskuteční ve vašem obchodě, je "oznámení o nejnovějším prodeji". Tato oznámení umožňují návštěvníkům vědět o aktuálním prodeji, místo na vašem webu. Spolu s tím, že návštěvníci mohou vědět o prodeji, který proběhne ve vašem obchodě Magento, nedávné oznámení o prodeji jim také dovolily vědět o trendových produktech a nejprodávanějších produktech.

Zobrazování oznámení v reálném čase pomocíPokročilé rozšíření o nové oznámení o prodejipro rozšíření Magento je nejjednodušší způsob, jak propagovat své trendy a nedávno prodávané produkty nejúčinnější, inovativní a hospodárnou cestou.

Rozšířené oznámení o nejnovějších prodejích Rozšíření Magentoje snadno použitelné rozšíření Magento určené pro moderní webové stránky pro nákupy. Pro každý produkt prodávaný ve vašem obchodě se zobrazí popup upozornění se všemi detaily, jako je obrázek produktu, popis, název zákazníka, místo nákupu atd.

Toto rozšíření je nainstalováno ve vašem obchodě Magento, je snadné zlepšit faktor důvěry tím, že informuje živé návštěvníky o prodeji probíhajícímu online. Popup oznámení o prodeji se po několika vteřinách automaticky skryje, takže návštěvnost nakupování není bráněna.

Vlastnosti:

  • Vícejazyčné upozornění, které umožňují svým návštěvníkům číst vše o nedávno prodávaných produktech v jazyce, kterému rozumí.
  • Podrobnosti o produktu v oznámení, aby uživatelé mohli vědět vše o produktu. Oznámení obsahuje všechny související údaje o produktu, jako je jeho název, obrázek atd.
  • Podrobnosti o zákazníkovi jsou také zobrazeny v každém okně oznámení o prodeji, aby se vytvořil pocit autenticity mezi stávajícími návštěvníky webových stránek.
  • Každé oznámení je dodáváno spolu s dalšími relevantními informacemi o produktu a kupci.


Přejít na stránku, kde získáte více informací!